ТОВ «К'юналітікс» тепер в Україні!
ТОВ «К'юналітікс» - це не просто постачальник Qlik, і не абстрактний консалтинг.
Ми пропонуємо бізнес звітність нового ґатунку.
ТОВ «К'юналітікс» пропонує рішення для аналізу бізнес даних, що створюються вашою компанією у великій кількості, але майже не використовуються у подальшому прийнятті рішень. Більш того, ми будуємо інструменти для щоденного контролю показників, самостійного виявлення трендів, відхилень, проблем, та можливостей, пошуку виключень, аномалій та , відхилень на рівні детальних транзакцій.

Ми пропонуємо рішення, яке здатне проаналізувати всі гвинтики робочого процесу у вашій компанії та допомогти вашому бізнесу досягти кращих показників, швидше адаптуватись до ринкових трендів, при цьому зменшуючи витрати.

Багато наших найуспішніших проектів починаються з бізнес-проблеми. Наша команда веде всі типи проектів, починаючи з інтеграції окремих відділів, до створення складних систем зберігання даних. Наша робота починається з продуманої, ретельної оцінки, потім ми плануємо, розробляємо, будуємо та підтримуємо повномасштабні рішення. І результати відчутні.

Наша команда з розробки додатків має досвід застосування методів програмування для вирішення бізнес-проблем. Це розширення можливостей для бізнес-процесів за допомогою технологій. Ми фіксуємо ваші бізнес-процеси та робимо їх стійкими, вигіднішими та ефективнішими.

Made on
Tilda