Головні переваги Qlik Sense

Проведіть аналіз даних та відображення аналітики для кращого розуміння ситуації в компанії на даний момент за допомогою програми візуалізації даних, якою може користуватися кожен.
Завдяки Qlik Sense кожен у вашій організації може легко створювати гнучкі, інтерактивні візуалізації та приймати змістовні рішення.

Qlik Sense забезпечує відображення аналітичних даних керівництву, фінансовим керівникам, менеджерам з продажу, операційним менеджерам тощо на належному рівні деталізації та на певній часовій шкалі.

Головні переваги Qlik Sense – це можливість створювати звіти за власним зразком, тобто користувач повністю самостійний в розробці нових візуалізацій, він може самостійно імпортувати обрані джерела даних в панелі інструментів, може легко централізувати та обмінюватись візуалізаціями даних, повторно використовувати візуалізації, аналітичні розрахунки до них тощо.

Користувач може взаємодіяти з колегами та, демонструючи власні візуалізації, розкривати характерні особливості сфер діяльності.

Від аналітики самообслуговування до інтерактивних інформаційних панелей та додатків, спеціальної та вбудованої аналітики, мобільної аналітики та звітності.

Qlik Sense був створений для наочності, розширення можливостей та полегшення оперування даними користувачів та організацій. Ваші користувачі отримують неперевершені аналітичні можливості при асоціативному дослідженні та пошуку.

Вони можуть легко ділитися, спілкуватися та отримувати відповіді в будь-якому місці за допомогою повністю інтерактивної, безпечної мобільності в Інтернеті та офлайн.

Made on
Tilda