Що робить Qlik таким особливим?
Зустрічайте Qlik - Інноваційну платформу для аналізу даних для сучасного світу бізнес-аналітики!
Можете забути про інструменти на основі запитів, адже асоціативна технологія Qlik гарантує, що користувачів не обмежують заздалегідь визначені ієрархії чи заздалегідь визначені уявлення про те, як мають бути пов'язані дані. Візуалізації працюють в унісон без шкоди для продуктивності, щоб користувачі могли нарешті зрозуміти та дослідити, як усі дані справді пов'язані.

Qlik має унікальний інтерфейс, який забезпечує не тільки швидкі відповіді на ваші прямі запитання, але Qlik також пропонує розгляд та аналіз питань, які ви не ставили. Наприклад, уявіть, що ви хочете побачити рівень продажів товару за менеджерами з продажів. В один-два натискання Qlik покаже вам список категорій товарів, що продаються кожним з менеджерів. Завдяки запатентованому механізму запитів, Qlik автоматично відобразить зворотне запитання, яке ви не запитували: покаже категорії товарів, які не продавалися в кожного з менеджерів. Ця можливість дозволяє побачити всю область аналізу та дозволяє вам бачити всю історію своїх даних.

Більшість аналітиків зациклюються на Excel як на основному інструменті аналізу даних. Але обробка більш ніж 100 000 рядків даних може бути дуже повільною, а обробка більш ніж 1 000 000 рядків практично неможлива. Завдяки Qlik у базі даних ви можете не тільки обробити мільйони рядків за лічені хвилини, але і об'єднати розрізнені джерела даних в єдиний вид інформаційної панелі.

Розробляйте, розширюйте та вбудовуйте візуальну аналітику у ваші додатки, портали тощо в рамках загальної системи управління та безпеки. Використовуйте сучасне середовище розробки аналітики для створення та повторного використання моделей даних, конфігурацій безпеки та візуалізації. Створюйте, вбудовуйте та інтегруйте прекрасну візуальну аналітику для будь-якого пристрою чи програми.

Тепер ви можете прискорити та розширити аналітику за допомогою інтуїтивного та інтерактивного набору інструментів для створення одного потужного рішення для аналітики корпоративного класу. Qlik може підключитися до декількох різних джерел даних, не потребуючи сховища даних, для формування поглибленого звіту про аналітику даних, щоб забезпечити швидші відповіді, більше розуміння та кращі результати. Не потрібно відмовлятися від CRM, ERP чи іншої системи. Qlik зв'яже всі ваші дані разом із вашим робочим процесом. Поєднайте внутрішні та зовнішні дані для надання аналітики, яка надає всім важливим зацікавленим сторонам правильну інформацію та контекст для прийняття розумніших рішень. Qlik надає цінні відомості, необхідні для ефективного вдосконалення сервісів та виконання завдань організації.

Made on
Tilda