Наш метод:
4 кроки співпраці з клієнтом
1. Обговорення кінцевого результату

Ключовим на даному етапі є не лише технологічні знання та аналітичні навички наших спеціалістів, але й обізнаність щодо специфіки даної сфери діяльності клієнта. Перш за все, ми обговорюємо, чого ми хочемо досягти в кінцевому результаті та обговорюємо довгострокове бачення. Краще, аби в даному обговоренні брали участь всі бізнес користувачі, щоб визначити вимоги, ключові показники результативності та першочергові завдання. Ми співпрацюємо задля виведення методів, які спрямовані на отримання швидкого результату, а також закладаємо фундамент для втілення кінцевої, довгострокової мети.

2. Аналіз поточної ситуації

Коли ми визначились, чого хочемо досягти в результаті співпраці, необхідно об'єктивно проаналізувати ситуацію на даний момент, а саме наскільки налагодженими та продуктивними є аналітичні процеси та рішення в компанії. На даному етапі важливо виявити прогалини та слабкі сторони.

3. Розробка плану

Після збору інформації ми пропонуємо найбільш ефективне рішення, базуючись на ваших вимогах та баченні. План має включати етапи та терміни їх виконання, може включати технічні деталі та оціночну вартість робіт.

4. Результати

Результатом роботи на перших проектах зазвичай є аналітичні інструменти для дослідження даних з використанням найкращих практик аналізу, зібраних на десятках інших проектів. Тепер ваша команда може застосувати їх до ваших даних, та провести безліч досліджень, для кожного з котрих раніше було потрібно замовляти розробку окремих звітів. Крім виявлення існуючих проблем в даних, вже в перші дні роботи з інструментами, можливо визначити проблемні об'єкти управління, процеси та ключові показники діяльності, що потребують щоденної уваги керівників усіх рівнів, задля отримання бізнес-результатів від проекту. Важливо визначити такі проблемні об'єкти та процеси, та розробити відповідні дашборди, що будуть допомагати у здійсненні щоденного контролю та управління. Також є сенс влаштувати аналітику у відповідні бізнес-процеси. Це дозволить за допомогою коректної і своєчасної інформації покращити якість прийняття рішень. Зазвичай, розробка таких дашбодів не займає багато часу, тому що основна робота вже зроблена під час основного проекту.

Made on
Tilda