5 порад: Як розробити успішну аналітику даних:
1) Визначення власних вимог до даних: необхідно чітко окреслити ключові проблеми та критичні бізнес питання, які потрібно вирішити. Що важливо для вашого бізнесу? Успішна стратегія починається з чіткої точної постановки цілей, а також цілого ряду ключових показників результативності.

2) Пошук джерела даних: проаналізуйте, чого не вистачає, аби ваші дані відповідали вашим вимогам і звідки можна проводити збір таких даних. Скоріше за все, вам необхідно буде зібрати різні види даних для різних цілей.

3) Врахування потреб технологічної інфраструктури: дані потребують першочергової структуризації задля подальшої обробки та аналітичної оцінки. Інфраструктура ваших даних має бути досить гнучкою, щоб відповідати майбутнім потребам. Для цього потрібно врахувати наступні чинники: інтеграцію, зберігання даних, деталізацію, конфіденційність та захист даних, аналітичні інструменти тощо.

4) Розподіл обов'язків та сфер діяльності: технологічних рішень може виявитись недостатньо, щоб правильно оператувати даними. Необхідно призначити кваліфікованих працівників та відпрацювати процедуру роботи з даними. Чи мають ваші співробітники відповідні навички? Чи налагоджено процеси та процедуру роботи з даними таким чином, щоб співробітники могли швидко отримати та проаналізувати дані?

5) Впровадження стратегії керування даними: Ви не в змозі впроваджувати аналітику без належного вирахування стратегії управління даними. Це є важливим етапом як для співпраці підрозділів, так і для адаптації користувача. Розробка словника даних може бути гарним початком.


Made on
Tilda