Про Компанію
К'юналітікс – це молодий, але потужний гравець серед партнерів Qlik в Північній Америці, та Україні. Наша мета – робити бізнес-аналітику доступною та зрозумілою широкому колу представників бізнесу, та публічного сектору, незалежно від виду та розміру бізнесу.
Наша задача перетворювати дані в інформацію для прийняття рішень і допомагати замовникам зростати ефективніше.
Чому 71% компаній бачать аналітику як високий організаційний пріоритет, але лише 8% компаній зараз працюють з корисними даними?
Наш підхід, орієнтований на клієнта, усуває цю прогалину за допомогою надійної функціональності та перевірених результатів. Підхід визначається вашими потребами, корпоративною політикою, довгостроковими та короткотерміновими цілями.
Як кажуть, є те, що ми знаємо, є те, що ми не знаємо, а також є таке, чого ми не знаємо, що ми його не знаємо, але нам потрібно його знати. Аналітика відповідає на ваші запитання, оскільки виявляє інші, приховані питання, і розуміння цих питань, які ховаються за цифрами, дозволяє нам швидко і впевнено діяти. Ця по-справжньому конкурентна перевага підсилює стійкий ріст для забезпечення оптимальної ефективності та контрольовані витрати на ваших умовах.
Завдяки роботі, яка охоплює весь проектний континуум: консультування, інтеграція, керована даними аналітика та впорядковані процеси автоматизації, К'юналітікс ставить вас за кермо на шляху зростання вашої компанії.
В нашій компанії ви по-справжньому можете зрозуміти сутність своїх даних: прогнозування продажів, збір даних або звітування про результати.
К'юналітікс розробляє рішення для оптимізації ваших бізнес-процесів. Ми робимо складні процеси простими.
Наші проекти варіюються від орієнтованих на департаменти, до розробки програмного забезпечення на замовлення для всього життєвого циклу, що включає в себе аналізування вимог, розробку, впровадженням та підтримку.
Найбільший актив, який ми маємо - це наші люди. Наша команда має перевірений підхід, який допомагає клієнтам досягти своїх цілей, працюючи з усіма видами систем та технологій.

Наш досвід охоплює широкий вибір програмних систем та мереж. З кожним клієнтом ми готові працювати в рамках обмежень будь-якої системи, яка зараз є, або ж розробити абсолютно нове рішення на замовлення, що відповідає Вашим потребам бізнесу. К'юналітікс надає цілу мережу служб підтримки, щоб оптимізувати процеси та контролювати інтеграцію у сферу роботи вашої компанії.

Оскільки ми вважаємо, що рішення повинні бути настільки ж унікальними, як і ваш бізнес і ми пропонуємо наш портфель послуг для досягнення цілей саме вашої компанії.
Made on
Tilda