Qnalytics виконала проект для Державної Митниці України
Компанія Qnalytics виконала розробку проекту з товарообігу для Державної митної служби України та запустила його у тестову експлуатацію. Проект став можливим завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Модуль було розроблено на базі Qlik Analytics Platform за участі спеціалістів компанії RBC Group – офіційного майстер-реселлера Qlik в СНД.

На порталі розміщено інформацію стосовно товарообігу України з іншими країнами світу: обсяги імпорту та експорту будь-якого товару.

Портал знаходиться у вільному доступі за посиланням bi.customs.gov.ua, де можна провести аналіз щодо:

  • товарообігу (2018 – І квартал 2020 рр.): імпорт, експорт, сальдо. В подальшому інформація оновлюватиметься;

  • обсягів оподатковуваного імпорту за кожною з груп товарів та за будь-якою країною;

  • надходжень від Митниці до держбюджету в розрізі: мито, акциз, ПДВ;

  • товарів, які імпортуються та експортуються нашою державою в розрізі: регіон, країна, країна-походження, митниця;

  • рейтингів по всім вимірам;

  • митної вартості одиниці товару (мінімальна, середня та максимальна), надходження від імпорту за одиницю товару

  • геоаналізу позитивного та негативного сальдо товарообігу;

  • структури імпорту та експорту;

  • динаміки зміни показників та багато іншого.

У подальшому планується доповнення порталу новими розділами.

Раніше для порталу командою спеціалістів Qnalytics було розроблено розділ скарг, де відображені ключові показники ефективності роботи з ними (кількість скарг, середня загальна оцінка по результатам їх обробки, середній час обробки та інше). Інформацію можна переглянути за посиланням https://bi.customs.gov.ua/complaints/#/

RBC Group майстер-реселлер платформ і бізнес-аналітики Qlik та лідер в Україні за кількістю успішних проектів. Компанія підвищує конкурентоспроможність своїх клієнтів за допомогою впровадження сучасних систем бізнес-аналітики, інтеграції та управління даними, розширеної аналітики, машинного навчання та штучного інтелекту. Сьогодні RBC Group володіє потужною експертизою по продуктам Qlik Sense, QlikView, R, Qlik та NPrinting.

Qlik® – це BI-платформа для самостійної візуалізації даних, створення керованих аналітичних додатків, вбудованої аналітики і генерації звітів, яку використовують більше 50 000 клієнтів по всьому світу. Qlik® багато років поспіль входить до числа лідерів Gartner BI Magic Quadrant. Продукт було розроблено шведською компанією QlikTech у 1993 році.


Made on
Tilda