Публічний модуль для аналізу перебігу епідемії COVID-19 в Україні та світі
Компанії Qnalytics та RBC Group розробили та запустили публічний аналітичний модуль для аналізу перебігу епідемії COVID-19 в Україні та світі.

На відміну від існуючих карт, модуль дозволяє аналізувати рівень захворюваності, підозр, активних носіїв, одужання та смертності з урахуванням кількості населення у кожній з областей, кількості ліжок у лікарнях та апаратів ШВЛ. За його допомогою стало можливим проводити не лише моніторинг, але й інші дослідження, порівнювати перебіг епідемії в різних країнах за будь-якою комбінацією показників.

Відображення даних відбувається на інтерактивних картах, графіках та таблицях. Також можливо аналізувати ситуацію в минулому, станом на кожну окрему дату.

Модуль розроблено на платформі бізнес-аналітики Qlik. Дані в модулі оновлюються щоденно або частіше, де це є можливим. Доступ до модулю вільний для всіх за наступним посиланням: http://covid19.qnalytics.com/#/data.

Більш детально про можливості аналітичного модулю COVID-19 ви можете дізнатися в презентації.
Наразі команди Qnalytics та RBC Group працюють над розвитком системи використовуючи інструменти прогнозної аналітики. Будемо вдячні за посилання на відкриті датасети щодо світового перебігу і особливо стану ресурсів системи охорони здоров'я України таких, як кількість та стан здоров'я лікарів, військовослужбовців, розширену інформації про тестування та будь-які інші дані, які можуть бути корисними у боротьбі з поширенням вірусу на території країни.

Просимо надсилати ваші пропозиції чи ідеї по датасетам на електронну адресу covid19@rbcgrp.com
Також пропонуємо волонтерську допомогу з побудови аналітичних інструментів будь-яким державним структурам України, які задіяні у заходах по боротьбі з епідемією.

Висловлюємо особливу подяку компанії Giga Cloud за надання хмарної інфраструктури для хостингу модулю.
Про Qnalytics

К'юналітікс – це молодий, але потужний гравець серед партнерів Qlik в Північній Америці, та Україні. Наша мета – робити бізнес-аналітику доступною та зрозумілою широкому колу представників бізнесу, та публічного сектору, незалежно від виду та розміру бізнесу. Наша задача перетворювати дані в інформацію для прийняття рішень і допомагати замовникам зростати ефективніше

+38 (099) 008 9312
qnalytics.com


Про RBC Group

Компанія RBC Group є мастер-реселером платформ і бізнес-аналітики Qlik та лідером в Україні за кількістю успішних проектів. Ми підвищуємо конкурентоспроможність своїх клієнтів за допомогою впровадження сучасних систем бізнес-аналітики, інтеграції та управління даними, розширеної аналітики, машинного навчання та штучного інтелекту.

На сьогоднішній день ми володіємо потужною експертизою по продуктам Qlik Sense, QlikView, R, Qlik та NPrinting. Також ми розробили велику кількість попередньо налаштованих рішень для різних функцій бізнесу та популярних систем управління підприємствами.

+38 (044) 364 17 42
email:marketing@rbcgrp.com
www.rbcgrp.com

Про GigaCloud

GigaCloud – український хмарний оператор, який пропонує IaaS (інфраструктуру як сервіс) на базі різних технологічних платформ для корпоративних клієнтів, малого і середнього бізнесу.

+38 (063) 313 0145
email:partners@gigacloud.ua
gigacloud.ua


Made on
Tilda